smartfon-Samsung

Kompletny przewodnik po tym, jak wybrać odpowiedni smartfon Samsung do swoich potrzeb

0 Shares
0
0
0
reklama

Co to jest smartfon Samsung i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

Najlepsze telefony Samsung zawierają wszystko, co mają do zaoferowania smartfony z systemem operacyjnym Android, od mocarnych flagowców po zaskakująco w pełni funkcjonalne urządzenia budżetowe. Niezależnie od tego, czy jest to niedrogi Galaxy A32 5G, czy też niepowstrzymany Galaxy Z Fold 3. Dlatego jakby ktoś pytał, co to jest telefon Samsung, nie uzyska jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ seria Samsung Galaxy, jak i pozostała oferta firmy jest tak zróżnicowana, że urządzenie tego producenta może mieć zarówno osoba wykonująca mało skomplikowany i niezbyt szczodrze płatny zawód, jak i zarabiający krocie profesjonalista lub właściciel firmy, który potrzebuje niepowstrzymanego urządzenia do zarządzania swoim czasem lub biznesem.

Jak wybrać najlepszy z najlepszych telefonów Samsung

Pretendentów do miana najlepszego telefonu Samsung w 2021 roku jest kilku, i niezależnie od tego na czym nam najbardziej zależy – funkcjonalności czy cenie, w każdym z tych kryteriów znajdziemy wiele bardzo wartościowych modeli.

Wybierając najlepszy telefon komórkowy Samsung musimy zadać sobie pytanie, czy zależy nam najbardziej na funkcjonalności, czy cenie urządzenia. Jeśli cena jest dla nas istotna, warto rozważyć zakup któregoś z telefonów średniej klasy, do których należą chociażby telefony z serii Galaxy A. Prezentują one bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny i inwestycja w taki sprzęt z pewnością będzie decyzją trafną. Przykładami takich telefonów są takie modele, jak Galaxy A52 5G czy Galaxy A72. Jeśli z kolei cena jest najważniejsza i chcielibyśmy zapłacić jak najmniej, warto rozważyć zakup telefonu z niższej, choć wciąż zaskakująco funkcjonalnej półki. Tutaj warte uwagi, przykładowe modele to Galaxy A32 5G, Galaxy A22 5G czy najtańszy z wymienionych Galaxy A12

 Jeśli jesteśmy gotowi sięgnąć głębiej do kieszeni, również mamy wiele opcji do wyboru. W 2021 roku Samsung wypuścił 3 nowe flagowce z serii Galaxy S. Są to takie modele jak Galaxy S21 Ultra 5G czy Galaxy S20 FE. Jeśli jednak cena nie gra roli i chcielibyśmy zaopatrzyć się w najlepszy z najlepszych telefonów marki Samsung, zainteresuje nas z pewnością seria Galaxy Z. Są to urządzenia z najwyższej półki i z pewnością najdroższe, ale oferujące całą gamę funkcjonalności dla najbardziej wymagających użytkowników. Tutaj wyróżniamy modele takie jak wspomniane na początku Galaxy Z Fold 3 5G, aktualnego króla wszystkich Samsungów, Galaxy Z Fold 2 5G, czy Galaxy Z Flip 5G. Wszystkie te modele charakteryzuje nie tylko ogromna wydajność, ale także fakt, że mogą być one składane.

Top 10 najlepszych telefonów komórkowych Samsung

Z pewnością przed kupnem nowego telefonu przyda się nam ranking 10 najlepszych telefonów komórkowych Samsung, który rozjaśni nam sprawę i ułatwi wybór. Co prawda zestawienie prezentuje modele jednego producenta, ale subiektywnym zdaniem wielu doświadczonych użytkowników, mógłby pokusić się także o miano rankingu top 10 najlepszych telefonów z systemem Android.

  • Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Z pewnością najlepszy obecnie smartfon firmy Samsung. Oferuje ogromną moc obliczeniową, płynność działania i świetną jakość wszystkich podzespołów.

  • Samsung Galaxy Z Fold 2 5g

Wcześniejsza wersja Galaxy Z Fold 3 5g. Świetny telefon dla wymagających użytkowników.

  • Samsung Galaxy Z Flip 5G

Mniejszy od Galaxy Z Fold, elegancki, szybki i niezawodny smartfon.

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Doskonały i szybki telefon z fantastycznej jakości aparatem.

  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Świetny smartfon z wyższej półki z doskonałym aparatem.

  • Samsung Galaxy S20
  • Samsung Galaxy A52 5G
  • Samsung Galaxy M51
  • Samsung Galaxy A72
  • Samsung Galaxy S10e

Ostateczny przewodnik po wyborze idealnego telefonu Samsung

W artykule omówiliśmy różnice w telefonach Samsunga i wiemy już, że ten producent oferuje smartfony dla ludzi o dużej amplitudzie potrzeb. Podsumowując, jeśli mamy wysoki budżet i zależy nam na jakości, nie wahajmy się rozważyć zakupu któregoś z modeli serii Z. Jeśli cena jest dla nas ważna, ale zależy nam także na posiadaniu flagowca, seria Galaxy S będzie idealnym wyborem, z kolei jeśli najbardziej zależy nam na cenie, seria Galaxy A oferuje świetny sprzęt w swojej klasie. Ostateczny wybór zawsze należy do klienta, ale ten artykuł powinien rozwiać wiele wątpliwości.

źródło: ABfoto.pl – fotograficzny sklep online

reklama
0 Shares
You May Also Like
reklama