Sprezarki-bezolejowe-producent

Sprężarki bezolejowe ALUP — gwarancja najwyższej czystości sprężonego powietrza

0 Shares
0
0
0
reklama

ALUP jest firmą obecną na rynku od prawie 90 lat. W swojej działalności skupia się na oferowaniu rozwiązań sprężonego powietrza dla przemysłu. Pracuje nad tym, aby z każdym rokiem wprowadzać do swojej oferty coraz lepsze i bardziej nowoczesne rozwiązania. Dla gwarancji jak najwyższej czystości sprężonego powietrza ALUP oferuje swoim klientom również sprężarki bezolejowe. Przedstawiamy modele sprężarek bezolejowych dostępnych w ofercie ALUP.

Dlaczego warto zaufać marce ALUP?

ALUP to marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem co czyni jej twórców specjalistami w branży zaopatrywania w nowoczesne technologie produkcji i dostarczania sprężonego powietrza. Dzięki niemal 90-letniej współpracy z przemysłem marka ALUP dysponuje nie tylko wiedzą, ale również praktycznym doświadczeniem. Rozwiązania przez nią stosowane sprawiają, że firma ta znajduje się w czołówce wybieranych dostawców rozwiązań dla sprężonego powietrza. 

Kompresory ALUP zapewniają wysoką wydajność i jakość, zintegrowane rozwiązania techniczne, sprawdzoną efektywność energetyczną, niski koszt eksploatacji, a także odpowiedzialność za środowisko naturalne dzięki wdrażaniu ekologicznych rozwiązań. Inną istotną zaletą sprężarek marki ALUP jest ciągłe wdrażanie innowacji i nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu uproszczenie instalacji i ułatwienie obsługi. Daje to użytkownikom bardzo dużą swobodę działania i pozwala w pełni skupić się na procesie produkcji, nie zaś na dostosowywaniu i ciągłej zmianie parametrów sprężarki. 

Oferta ALUP to szeroki wachlarz produktów z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Pozwala to z łatwością dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od potrzeb klienta i jego zakładu. Dzięki zastosowaniu kompresorów ALUP otrzymujemy szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji i realizację priorytetów ekologicznych. Poprzez ścisłą współpracę z klientami marka zapewnia ciągłe dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb użytkowników sprężonego powietrza.

Sprężarki bezolejowe ALUP dla najwyższej czystości sprężonego powietrza

W niektórych branżach dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń i zachowania czystości procesów produkcyjnych niezbędne jest wykorzystanie sprężonego powietrza klasy “0”. Oznacza to, że musi ono spełniać najbardziej surowe wymagania dotyczące czystości. Najlepszym przykładem gałęzi przemysłu o tak specyficznych i surowych wymaganiach względem sprężonego powietrza są przemysł farmaceutyczny, spożywczy, tekstylny i elektroniczny. Dlatego też w zakładach tych niezbędne jest stosowanie kompresorów bezolejowych. Tylko sprężarki bezolejowe zapewniają całkowitą eliminację drobinek oleju ze sprężonego powietrza i innych zanieczyszczeń, które mogłyby być obecne w sprężonym gazie wytwarzanym przez kompresory olejowe. Należy więc szukać urządzeń oznaczonych certyfikatem ISO 8573-1 (2010), który stanowi normę w zakresie sprężonego powietrza klasy “0”, czyli o najwyższym stopniu czystości.

Marka ALUP oferuje swoim klientom kompresory bezolejowe SPIRALAIR i WISAIR. Sprężarki bezolejowe SPIRALAIR należą do serii SPR 2-30. Ich zastosowanie w zakładzie gwarantuje najwyższą klasę wydajności, skuteczności i jakości. Producent zapewnia znaczne oszczędności płynące ze stosowania kompresorów bezolejowych. Wynikają one z braku konieczności przeprowadzania kosztownej wymiany filtrów, obniżenia kosztów konserwacji uzdatniania kondensatu olejowego oraz zmniejszenia kosztów wydatkowanych na dodatkową energię związaną ze spadkiem ciśnienia na filtrach. Kompresory SPIRALAIR działają jako urządzenia wolnostojące, w połączeniu z osuszaczem, lub na zbiorniku o pojemności 2700 l bądź 5000l.

Sprężarki powietrza WISAIR marki ALUP charakteryzują się wydajnością premium, jakością premium oraz efektywnością premium. Co w połączeniu w jednym urządzeniu daje najwyższe osiągi i satysfakcję użytkownika. Ogromną zaletą i cechą charakterystyczną kompresorów z serii WISAIR jest zastosowanie inteligentnego sterownika graficznego (WIS 20-75 V). Posiada on wiele funkcji kontroli i monitorowania poprzez zastosowanie sygnałów ostrzegawczych, graficznego planu serwisowego, bieżącej wizualizacji warunków pracy oraz zintegrowanej sekwencji dla maksymalnie 6 sprężarek co ogranicza zużycie energii i zapewnia wyrównanie godzin pracy całego systemu. Praca sterownika przekłada się bezpośrednio na zwiększenie wydajności i niezawodności sprężarki. Wydajność jest maksymalizowana poprzez sterowanie głównym silnikiem napędowym, a także regulację ciśnienia w układzie w ramach wstępnie zdefiniowanego i wąskiego pasma ciśnienia.

Wszystkie te czynniki i cechy dodatkowe wyróżniają sprężarki bezolejowe ALUP spośród konkurencji. Mają także bezpośredni wpływ na gwarancję najwyższej czystości sprężonego powietrza.

reklama
0 Shares
You May Also Like
reklama