zawiasy-samohamowane

Zawiasy samohamowne ze stałym momentem

0 Shares
0
0
0
reklama

Zawiasy samohamowne ze stałym momentem marki Advanex to niezwykle komfortowe rozwiązanie, które znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Wykonane z najlepszej jakości materiałów zawiasy cechują się łatwością użytkowania oraz bezawaryjnością. Oferta producenta obejmuje wiele zróżnicowanych modeli, które dzięki swojej charakterystyce zapewnią stały moment odchyłu. Zintegrowana konstrukcja zawiasów Advanex łączy w sobie funkcję zawiasu oraz hamulca, dzięki czemu zawiasy zapewniają swobodne ustawienie pozycji wybranego urządzenia. Jak zatem zostały skonstruowane zawiasy Advanex oraz gdzie znajdują swoje powszechne zastosowanie?

Zawiasy samohamowne marki Advanex – uniwersalne zastosowanie i łatwe użytkowanie

Zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie użytkowania zawiasy cechują się niezwykłą jakością wykonania. Użyte do produkcji zawiasów podzespoły charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Przemyślana i innowacyjna konstrukcja znajduje swoje powszechne zastosowanie między innymi w telefonach komórkowych z klapką, komputerach przemysłowych, laptopach czy też sprzętach gospodarstwa domowego. Oprócz tego zawiasy Advanex zostają montowane w oknach, drzwiach, drzwiczkach pojazdów kolejowych, oraz tam, gdzie ze względów bezpieczeństwa, od drzwi wymagane jest pozostawienie ich w danej pozycji. Przykładem takiego rozwiązania są drzwi w pojazdach komunikacji miejskiej, które chronią pasażerów przed uderzeniem. 

Dokładnym odzwierciedleniem działania zawiasów Advanex jest także poruszająca się matryca laptopa, która w zależności od indywidualnych preferencji użytkowników przyjmuje określoną pozycję. W branży przemysłowej zawiasy odpowiadają między innymi za przyjęcie dogodnej pozycji, ułatwiając pracę wybranych urządzeń obróbczych lub produkcyjnych. 

Dzięki swojej specyfikacji technicznej zawiasy zapewniają możliwość ich swobodnego obrotu wraz z ciągłym utrzymaniem swojej pozycji roboczo-użytkowej.  Co ważne – ich uniwersalny charakter eliminuje konieczność wyposażania elementów konstrukcyjnych w dodatkowe zestawy akcesoryjne w postaci podpórek, blokad lub ograniczników.  Tak kompleksowy wachlarz możliwości wykorzystania zawiasów spotyka się z uznaniem wielu producentów, którzy wykorzystują je do produkcji wspomnianych wcześniej maszyn i urządzeń. 

Profesjonalne zawiasy samohamowne ze stałym momentem – gwarancja bezpieczeństwa w każdych warunkach

Ze względu na użyte do produkcji materiały zawiasy cechują się wysokim momentem trzymającym oscylującym na poziomie 25-150 KGF-mm. Średnica trzpienia zawiasów wynosi od 5 do 10 mm. Tak bogaty asortyment zawiasów Advanex pozwolił oferować dwa rodzaje produktów – zawiasy ze stałym momentem Sure Torq oraz zawiasy ze stałym momentem Hexa Torq. Produkty marki Advanex od lat utożsamiane są z dbałością o najwyższą jakość wykonania i niezawodność. To sprawia, że użytkownicy produktów i narzędzi Advanex cieszą się bezawaryjnym użytkowaniem przez długi czas. Wybór samohamownych zawiasów to oszczędność czasu oraz kosztów. 

Ze względu na przemyślaną budowę zawiasy cechują się niskim stopniem zużycia, zapewniając nieprzerwane działanie. Wybór samohamownych zawiasów to oszczędność czasu oraz kosztów. Ze względu na indywidualne zastosowanie zawiasów producent opracował szeroki wybór produktów. Ich zróżnicowane rozmiary pozwalają na wykorzystanie zawiasów w rozmaitych branżach. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, producent oferuje możliwość stworzenia dedykowanego zawiasu, który spełni indywidualne oczekiwania klienta. Atrakcyjny koszt zakupu, prosty i szybki montaż to tylko nieliczne zalety zachęcające do wyboru narzędzi marki Advanex. W celu wyboru odpowiedniego zawiasu swój wybór warto skonsultować z profesjonalnym doradcą, który dobierze odpowiednie rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb użytkownika. 

źródło: stmech.eu – Narzędzia i urządzenia dla przemysłu

reklama
0 Shares
You May Also Like
reklama